HİKAYE GÖNDERME FORMU

BENİM ÖYKÜM
Aile kökenlerimizi zaman zaman hepimiz merak ederiz. Kimimiz şanslıdır, soy öyküsünü dedesi, ninesi hayattayken onlardan dinler… Kimimiz yetişememiştir onlara, diğer akrabalarına, annesine, babasına sorar, “dedemler, ninemler nereden gelmişler ?”.
Anne ya da baba tarafından Afrika kökenliyseniz:
Siz de sorun, öğrenin ve bize öykünüzü gönderin.
Öykünüzü anlatan fotoğraflarınızı, videonuzu ya da ses kaydınızı da bize gönderebilirsiniz. Bize ilettiğiniz fotoğraf, ses ya da video malzemeleri moderatör tarafından edit edildikten sonra Arama bölümünde yer alan veri tabanımıza eklenecektir. Yükleme yapmak istediğiniz fotoğraflarınızın en fazla 72 dpi çözünürlükte –jpeg formatında, videolarınızın en çok 3 MB (3000 kb) boyutunda ve wmv formatında, ses kaydınızın da en fazla 3 MB (3000 kb) boyutlarında ve wav formatında olması gerekmektedir.

Aşağıda kimlik bilgilerinizi yazmanız gereken bölüm ve onun altında da öykünüzü yazarak bizimle paylaşabileceğiniz benim öyküm kutusu bulunmaktadır. Kimlik bilgilerinizin ad, soyad, yaş ve yaşanılan yer dışındaki bölümleri Internet kullanıcılarına açık olmayacaktır.

Lütfen aşağıda bulunan formu doldurup kendi hikayenizi anlatın
Adınız Soyadınız Doğum Yeriniz
Doğum Tarihiniz Eposta Adresiniz
Eğitim Durumunuz Yaptığınız İşler
Yaşadığınız Kentler - Yerler Kaç Kardeşiniz Var
Annenizin Doğum Tarihi - Durumu - Mesleği Babanızın Doğum Tarihi - Durumu - Mesleği
Fotoğraf - Ses - Video
Fotoğraf – Ses – Video yüklemesi yaparken dikkat etmeniz gerekenler ;

1-Kabul edilebilir maximum dosya boyutu 3mb dır.
2- Kabul edilebilir dosya uzantıları jpg , png , rar , mpg , mpeg, avi , mp4 , mp3 bu uzantılar dısında göndereceğiniz dosyalar tarafımıza iletilmeyecektir.